Hodnocení knihy Náhled e-knihy:

Epub
Pro půjčování e-knih musíte být přihlášeni.
Jak si půjčit e-knihu?

Selebryta!!! /

Druhá kniha moravskoslezského recesisty Michala Kavalčíka, známého pod přezdívkou Ruda z Ostravy, ve které opět poředevším svým fanouškům nabízí své všelijaké úvahy a zážitky, zcela v duchu své role bodrého chlapáka.

Main Author: Kavalčík, Michal, 1975-
Other Authors: Ligocki, Bruno, 1968-
Format: eBook
Language: Česky
Published: Praha : Fragment, 2013
Edition: 1. vyd.
Subjects:
Tags: Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
Summary: Druhá kniha moravskoslezského recesisty Michala Kavalčíka, známého pod přezdívkou Ruda z Ostravy, ve které opět poředevším svým fanouškům nabízí své všelijaké úvahy a zážitky, zcela v duchu své role bodrého chlapáka.
Druhý literární počin známého a úspěšného českého komika Michala Kavalčíka, který je známý pod přezdívkou Ruda z Ostravy. Coby těšínský rodák se stylizuje do role svérázného patriota ostravského regionu, jenž holduje tvrdé muzice a svou siláckou image (lépe řečeno buranskou) podporuje neméně svéráznou mluvou, zásadně v ostravském slangu. V této výstřední odžínované roli už doposud pronikl na pole hudební, herecké i moderátorské. Tato kniha je vlastně sbírkou Rudových úvah, názorů a zážitků doplněnou o jeho texty a fotografie. A pro jeho fanoušky jistojistě - jak sám Ruda slibuje na obálce - "neskutečny trhak".
Physical Description: 188 s. : il. (převážně barev.), portréty ; 19 cm
ISBN: 978-80-253-1813-3