Cover not available
Hodnocení knihy Náhled e-knihy:

Epub
Pro půjčování e-knih musíte být přihlášeni.
Jak si půjčit e-knihu?

Iveta Bartošová : tichá píseň /

Mírně dopracovaný text již dříve publikované knihy dvojice autorů nabízí neautorizovaný pohled na vzlety i pády v kariéře známé české zpěvačky populární hudby Ivety Bartošové (1966-2014). Doplněno řadou barevných i černobílých fotografií.

Main Author: Graclík, Miroslav, 1967-
Other Authors: Nekvapil, Václav
Format: eBook
Language: Česky
Published: Praha : XYZ, c2014
Subjects:
Tags: Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
Summary: Mírně dopracovaný text již dříve publikované knihy dvojice autorů nabízí neautorizovaný pohled na vzlety i pády v kariéře známé české zpěvačky populární hudby Ivety Bartošové (1966-2014). Doplněno řadou barevných i černobílých fotografií.
Recyklovaná publikace z pera bulvárního novináře věnovaná zpěvačce Ivetě Bartošové postihuje její kariéru od úplných začátků v 80. letech, kdy tvořila pěvecké duo s Petrem Sepéšim, až po její největší úspěchy na přelomu následující dekády. Od této doby - a při postupném zániku její pěvecké kariéry v klasickém showbyznysu - plní stránky novin, internetu i další stránky této publikace spíše už jen informace a hodnocení jejího osobního života. Závěr knihy tvoří kapitoly s textem dopsaným po hojně medializované zpěvaččině smrti. V knize jsou publikovány také vzpomínky a názory na Ivetu Bartošovou od jejích kolegů z branže, diskografie a chronologický popis její kariéry i účasti v pěveckých anketách. Publikace obsahuje množství barevných i černobílých fotografií.
Physical Description: 425 s., [24] s. obr. příl. : il. (některé barev.), portréty, faksim. ; 21 cm
Bibliography: Obsahuje bibliografie, diskografii a filmografii
ISBN: 978-80-7388-938-8