Hodnocení knihy Náhled e-knihy:

PDF

Epub
Pro půjčování e-knih musíte být přihlášeni.
Jak si půjčit e-knihu?

Ženy, které rozdávají adventní věnce : příběh o černé Madoně se zlatými vlasy a stříbrným jeepem /

Milostně psychologický román s prvky napětí vypráví o erotické lehkomyslnosti čtyřicetiletého hrdiny - a o jejích nejen citových následcích.

Main Author: Snětivý, Josef Pepson, 1973-
Format: eBook
Language: Česky
Published: [Řitka] : Čas, 2014
Subjects:
Tags: Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
Summary: Milostně psychologický román s prvky napětí vypráví o erotické lehkomyslnosti čtyřicetiletého hrdiny - a o jejích nejen citových následcích.
Čtyřicátník Petr se navzdory vášnivému vztahu s nádhernou Karolínou toulá tak svobodně, že občas skončí v posteli své bývalé manželky Marty, jindy zase před vilou v luxusní ulici, za jejímiž okny se možná rozhoduje o jeho dalším osudu. Naivně se domnívá, že jeho partnerka nic neví a že slzy, jimiž ho ve chvílích vrcholné slasti zkrápí, vyvolává jen její nezvladatelná rozkoš. Svět Petrových „jistot“ se otřese ve chvíli, kdy zjistí, že jeho bývalá i současná partnerka pletou adventní věnce. Dost možná spolu. A ukrývají v nich stříbrné jehlice. Jeho vztah s Martou skončil nehezky. Dopadne stejně i ten s Karolínou jen proto, že jejich jehlice jsou identické? Platí v životě a v erotice logika matematických implikací? Petr si příliš pozdě uvědomuje, že i zlatovlasá diva v bílém sexy kostýmku, pevně svírající volant stříbrného jeepu, může být černou Madonou. Že zdánlivě bezbranná a vášní zmítaná kráska ho může za jeho poklesky nechat zabít hned dvojím způsobem - jednak rukou nájemného vraha, jednak tíhou vzpomínek na život s ní a vyhlídkou na živoření bez ní. A že cena, jíž bude muset zaplatit, aby se takovému trestu vyhnul, je vysoká až k nepřežití... Nakladatelská anotace. Kráceno.
Physical Description: 234 s. ; 17 cm
ISBN: 978-80-7475-047-2