Cover not available
Hodnocení knihy Náhled e-knihy:

PDF

Epub
Pro půjčování e-knih musíte být přihlášeni.
Jak si půjčit e-knihu?

Medicejští: muž u moci /

Druhý díl historické trilogie nabízí pokračování poutavé ságy osudů nejvlivnější renesanční italské rodiny. Spiknutí, morové epidemie, války, politické intriky a zvraty v rytmu vzrušujícího thrilleru v druhé polovině 15. století.

Série: Medicejští, část 2
Main Author: Strukul, Matteo, 1973-
Other Authors: Najmanová, Petra
Format: eBook
Language: Česky
Published: Praha : Dobrovský s.r.o., 2018
Series: Knihy Omega
Subjects:
Tags: Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
Summary: Druhý díl historické trilogie nabízí pokračování poutavé ságy osudů nejvlivnější renesanční italské rodiny. Spiknutí, morové epidemie, války, politické intriky a zvraty v rytmu vzrušujícího thrilleru v druhé polovině 15. století.
Pokračuje vzestup výjimečné rodiny Medicejských, která však o své výsostné místo na slunci špičky společnosti musí tvrdě bojovat na pozadí kulturní revoluce, která vynesla Itálii jako přední světové moderní centrum. Vydařená koexistence vzrušujícího čtivého příběhu plného vášní, napětí i lásky a věrného historického kontextu činí z románu silný umělecký thriller. Lorenzo Medicejský pořádá turnaj na počest své budoucí manželky Clarici Orsiniové, přitom však tuší, že v jeho srdci bude vždy na prvním místě překrásná Lucrezia Donatiová. Respektuje však přání rodiny, aby svým sňatkem posílil její vliv díky spojenectví s další mocnou rodinou. V Lorenzovi - už brzy zvaném Nádherný - se tak tvrdě sváří láska s touhou po moci a vlivu. I díky tomu podcení sílu ostatních odvěkých nepřátel rodiny. Lorenzo tak bude svědkem brutální vraždy svého bratra a musí odpovědět tvrdým pomstychtivým úderem.
Item Description: Přeloženo z italštiny
Physical Description: 370 stran ; 21 cm
ISBN: 978-80-7390-682-5